Skomponuj swoje zamówienie

Dieta All For Body Najbardziej optymalna dieta dla kobiet i mężczyzn, których aktywność wynosi mniej więcej 2-3 godziny w tygodniu.

Dieta All For Body Sport Dla aktywnych kiobiet i mężczyzn, którzy tygodniowo spędzają 4-7 godzin uprawiajac sport. Jest to dieta o podwyższonej ilości białka. Nie jest zalecana dla kobiet odchudzających się.

All For Body Detox To dieta oparta na płynach. Polecana szczególnie osobom, które w krótkim czasie chcą oczyścić organizm z toksyn lub potrzebują w bardzo krótkim czasie schudnąć. Wybierając tą opcję spodziewany spadek wagi to ok 4-5kg tygodniowo. Polecamy stosować ją 2 tygodnie.

Paleo superfood Wypróbuj prawdziwą dieta paleo! Dużo warzyw, mięs i ciekawych ziół. Polecana dla osób, które lubią nowoczesne odżywianie i preferują dania o niewielkiej liczbie składników.

Vegan Niskokaloryczna dieta wegańska, którą polecamy osobom nie tolerującym mięsa, nabiału i innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Ta dieta pozwoli utrzymać dobrą formę i samopoczucie. Poczuj moc roślin!

3 posiłki - wybierając 3 posiłki otrzymasz śniadanie, obiad i kolację o odpowiednio zbilansowanej kaloryczności.

4 posiłki - to śniadanie, obiad, kolacja i 1 przekąska (w zależności od potrzeby możesz zjeść przekąskę jako II śniadanie lub jako podwieczorek).

5 posiłków - to śniadanie, obiad, kolacja i dwie przekąski, czyli kompletny zestaw posiłków na cały dzień. Wybierając tą opcję oszczędzasz czas: koniec z zakupami i samodzielnym ważeniem porcji. Zestaw 5 posiłków dziennie to opcja najbardziej polecana przez WHO oraz dietetyków All For Body.

Wybierając minimum 20 dni lub 15 dni i przynajmniej 5 zestawów, w którymś z nich otrzymasz 1 zestaw cateringu gratis!

Zamówienia na sobotę dostarczane są w piątek.

Podsumowanie zamówienia

Otrzymasz catering przez 0 dni

Dni, które wybrałeś na dostawę cateringu zaznaczone są na zielono

Jeżeli któryś dzień zaznaczony jest niepoprawnie zmień swoje zamówienie.

Koszt cateringu: 0 zł.

Koszt dostawy: 0 dni x 0 zł = 0

Razem do zapłaty: 0 zł.

Uzupełnij dane kontaktowe

Brakuje Twojego miasta na liście? Zadzwoń i zapytaj o możliwość dowozu do Ciebie! +48 575 893 643

Twoje konto zostanie automatycznie założone podczas składania zamówienia, a hasło wyślemy na twojego emaila.